"Leśni"

Grupa Survivalowa

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich z grupy Leśni

#1 2017-12-03 23:01:20

Wilk
Użytkownik
Skąd: sztetin
Dołączył: 2017-06-30
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Moja aktywność na co dzień :)

Witam was wszystkich. Co się ze mną dzieje?? Już wam wszystkim mówię. Moje życie trochę się komplikuje na pozytywny oraz negatywny sposób. Dużo szkoleń i brak czasu na siedzenie nawet przed kompem aby obejrzeć film. Nie rezygnuje z Leśnych . Nigdy w życiu. Kilka razy nawaliłem, co za tym idzie rozczarowanie ludzi z którymi byłem i jestem dalej zżyty . Przepraszam was wszystkich za to. Staram się tak aby było dobrze, ale czasami coś wygrywa z czasem i 24 godziny to za mało [dblpt]( . Mam parę spraw o których was chce poinformować :

1. Szkolenia i zaangażowanie ludzi u mnie w jednostce to jest jakiś cyrk i debilizm. Ale nie mnie to oceniać. Znajdą się jednostki osób, które robią to z podniesioną głową i są charakterne. Ale się nie poddaje.
2. Gdy przyjadę do Warszawy na święta koło 20 grudnia, albo wcześniej idę do 1 Warszawskiej Brygady Pancernej. Oby się udało, to będę na miejscu [dblpt])
3. Przez ostatnie chwile, miałem tyle na głowie , że nie miałem czasu ogarnąć nic na forum.
4. Selekcja do rozpoznania nie udała się bo miałem służbę u oficera jednostki, a potem szkolenie na Brygadzie. Więc mnie nie puścili. Ale będę walczył dalej.
5. Zdjęcia z szkoleń i poligonów na e-mailu Juliana. W razie chęci wglądu, kierować się do Juliana [dblpt])


Nigdy się nie Poddawaj !!! Walcz, walcz, pokaż swój charakter pokaż, że jest coś dla Ciebie w życiu ważne !!!

Offline

#2 2017-12-13 09:27:48

Caryca Katarzyna
Carc
Dołączył: 2017-09-06
Liczba postów: 22
Członek kompanii: tak
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Moja aktywność na co dzień :)

No czekam z niecierpliwością;] pozdrawiam

Offline

#3 2017-12-14 01:51:21

Kрысa Yбийца
Administrator
Skąd: Rzechów
Dołączył: 2017-06-29
Liczba postów: 55
Członek kompanii: tak
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Moja aktywność na co dzień :)

fotki super.


frustra vivit qui nemini prodest

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rejonlw - tajska - swinmc - aedvaren - chps